Jump to content

Beste deal (SIM only + los toestel OF combi)?


Guest Annnemiek

Recommended Posts

Guest Annnemiek

Wie kan mij helpen in de ondoorzichtige telecomwereld? :-)

 

Ik wil een nieuw toestel (Iphone 6 of Samsung Galaxy S6) en ik ben niet gebonden aan een abonnement (heb er wel een, maar die is allang verlopen, is nog zonder data). Wat kan ik het beste doen: Een (nieuw) SIM Only abonnement met data en een los toestel, of een abonnement met toestel?

 

Ik kan ook niet inschatten hoeveel 3/4G ik nodig zou hebben. Ik gebruik het vooral voor Social Media en een spelletje, maar heb nu dus alleen Wifi mogelijkheden... Voor grote dingen (installaties etc.) gebruik ik gewoon mijn wifi thuis.

 

Nu zag ik deze week iets van Hollands Nieuwe, waarbij het goedkoper lijkt om abo+toestel samen te doen. abo zou iets van 8 euro zijn en het toestel (in dit geval een S6) echt veel goedkoper dan wanneer ik hem lost zou kopen.

 

Iemand advies? Dank je!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...