Jump to content

Canada


Guest Fred Huttinga

Recommended Posts

Guest Fred Huttinga

Geachte beheerder van deze site,

Deze info is niet OK. Was zowel dit jaar als vorig jaar op vakentie in Canada omgeving Vancouver. Het werkt niet met Prepaid, alleen als je een abonnenment hebt bij Vodafone. Deze info staat ook fout op de site van Vodafone. Heb bij Rogers Wireless daar een nieuwe SIM-kaart met Prepaid erop gekocht om probleem te omzeilen en dat zegt die Provider (Rogers Wireless) dat het daar ook alleen maar lukt als je bij hen een abonnement neemt. Je zit daar dus met je mooie triple band telefoon helemaal klem.
Tip: koop een zogenaamde Calling Card, dan kun je voor ongeveer 4 1/2 dollarcent bellen naar Nederland. Deze zijn daar te koop in de grotere winkelcentra en bij sommige benzinestations. Ze zijn te koop voor $5 en $10 en zijn een half jaar geldig na eerste gebruik.
Trouwens de andere Provider Microcell werkt ook niet: "you are not authorized"

In de hoop jullie hiermee van dienst te zijn geweest.


Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 5 months later...

Hallo, is er nog recentere ervaring beschikbaar dan 2005? Kan ik er nu terecht met een nederlandse SIM-kaart (TELE2?)

Link to comment
Share on other sites

Guest Pieter

Schijnt nu wel te kunnen met Tele2 prepaid. Maar schrik niet van de tarieven: 2,37 euro per minuut! SMS versturen kost 33 cent zowel bij Frido als bij Rogers. `k Zou dus maar sms-en i.p.v. bellen!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

volgens AH kun je met je AH prepaid card NIET vanuit Canada bellen omdat ze daar geen contract mee hebben.
dus toch maar kiezen voor de Calling Card

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ben net terug, SMS-en en zeer sporadisch bellen (ivm hoge kosten) met Tele2-prepaid kaart ging prima, dekking van Rogers niet 100% maar wel ruim voldoende. Wel een driebands-toestel nodig! (Nokia 6310i bijvoorbeeld)

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
Guest Annet

Wij gaan over 3 weken naar Canada, rondtocht in Ontario. Anno 2008 kan er toch wel gebeld worden met onze toestellen (vodafone en KPN, prepaid?)
Of daar simkaarten kopen? Wie is er recent geweest en heeft hiermee ervaring?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Sandra

Wij zijn in 2005 in Canada geweest en gaan volgende week weer, in stedelijke gebieden hebben wij gewoon kunnen bellen met Telfort-prepaid, maar een Tri-band toestel is wel nodig, ik heb een hele oude Siemens MC 60, maar geen problemen. In de bergen (Rockies) is het soms lastig, maar dat komt gewoon door het ontbreken van masten. Wij hebben veel met Rogers gebeld. Nog een laatste tip: JE BENT OP VAKANTIE: DUS HOU OP MET BELLEN!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 month later...

Kan met een triband GSM toestel in de "bewoonde wereld" van Canada gewoon bellen via het Rodgers/Fido netwerk. Tarieven verschillen sterk afhankelijk van welke Nederlandse provider. Met Telfort betaalde wij Euro 1,50/min. T-Mobile prepaid heeft geen contract en werkt dus niet.

Link to comment
Share on other sites

Met een prepay triband toestel (vodafone) in Canada alleen in de grotere steden SOMS een signaal van Rogers en ook dán lukt het versturen van een SMS-je nog niet. In de USA vaker een beter signaal (Cel***ar One), maar SMS-en zelfde probleem als in Canada.
DE oplossing : een telefoonkaart van $5.- of $10.- kopen, werkt prima en voordelig. Of collect call maar is duur.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Guest Cees Oudshoorn

Bellen naar Nederland en gebeld worden in Canada kost bij Aldi Talk € 1,59 per minuut. Naar en vanuit de VS is het goedkoper, maar Canada wordt niet gerekend tot de tariefgroep VS, aldus Aldi bij navraag.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...