Jump to content

bl20 kapot?


Guest dave

Recommended Posts

Me moeder heeft een lg bl20 maar vandaag had ze hem aan de pc gekoppeld om foto`s van de telefoon te halen. maar op een of andere manier kreeg ze software update. dit had ze gedaan. nu doet de bl20 helemaal niks meer behalve het lg logo laten zien als je hem aan zet,oplaad of aan de pc koppelt. en nu mijn vraag wat kan ik doen? en hebben andere mensen dit ook?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Melanie

Zelfde probleem hier. Wat een K telefoon. Als iemand iets weet dan graag want LG is NATUURLIJK in het weekend niet bereikbaar. Grrrrrrrrr

Link to comment
Share on other sites

Ik heb hetzelfde probleem gehad maar het is nu opgelost.Ik ging m updaten en toen deed hij het erna niet meer.Alleen het logo en ging ook niet meer uit.Toen ging ik naar lg bellen en zeiden dat ik m naar dynafix moest sturen.Hun maken je mobiel gratis maar je moet wel de verzendkosten betalenna een paar dagen kreeg ik hem weer terug en doet het weer!dus stuur gewoon naar dynafix!Hoop dat dit voor jullie geholpen heeft.Ciao!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...